Вшануємо пам’ять загиблих патріотів. Первомайськ,14 червня, 18:00, Сквер Небесної Сотні.

Сьогодні о 18 годині вечора, запрошуємо усіх Первомайців  прийти на сквер небесної сотні та вшанувати свсітлу пам’ять безстрашних воїнів, захисників України, які поклали свої життя за нашу державу й наше мирне життя.
Герої не вмирають!!!

11 червня на передовій (шахта Бутовка) загинули наші чотири побратими з Правого Сектору. Молоді хлопці, вікомвід 21 до 25 років пожертвували життям заради України та нашого мирного життя.

Док, з Ужгороду
Гуцул, Хмельницька область, місто Красилів
Лєгат, родом з тимчасово окупованих територій
Ярик, Київська область.

Безстрашні воїни загинули на полі бою під час масованого обстрілу російськими окупантами.
Влада намагається замовчати цей факт, у лікарні усім чотирьом героям ставлять діагноз – “побутова травма”. Намагаючись  приховати факт загибелі добровольців на полі бою, комбатів не допускають до тіл загиблих.

Прокуратура вімкнула”дурака”, та не може зрозуміти: “що робили ці чотири цивільних хлопці на передовій?”, не зважаючи на конституційний обов’язок кожного громадянина ЗАХИЩАТИ СВОЮ ДЕРЖАВУ. Тому ДУК і не легалізовується, бо націоналісти не хочуть виконувати злочинні накази, які “зливають” територію України.Натомість хлопці воюють сумлінно за свою країну, не вступаючи ворогуні метра рідної землі.

Коли йдуть масовані обстріли зі сторони російської федерації, ОБСЕ сидять у затишних кафе і не виїзжають на мсце, щобзафіксувати факт. Подають лише мінімальну, уривчасту інформацію, яка невідображає дійсності.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *