Імітація боротьби з браконьєрством, або “коли всі в долі”.

Сьогодні, 14 січня на сайті “Миколаєвських новин” оприлюднили інформацію щодо вирубки невідомими браконьєрами великої кількості дерев уздовж колії між станціями “Кам’яний міст” та “Кінецьпіль”. Правоохоронні органи просять допомогти у пошуку зловмисників, які завдали шкоти державі щонайменше на 700 тисяч гривень.
http://www.niknews.mk.ua/2017/01/14/vdol-zheleznodorozhnoj-kolei-pod-pervomajskom-brakonjery-srubili-poltysjachi-derevjev/
Але хочемо нагадати, що якби ж у 2015 році ці ж самі правоохоронні органи проявили хоч найменше бажання виконувати свої прямі обов’язки і не відпустили Кам’яномостівських браконьєрів, яких Правий Сектор (ДІЯ) упіймали і подали правоохоронцям на блюді із відеодоказами, речовими доказами і всіма необхідними складовими, то сьогоднішнього правопорушення, скоріше за все, й не було б. Але як видно із того ж самого відео, браконьєр Олександр (Мешканець села Кам’яний міст) без остраху виявляє впевненість у тому, що нічого за скоєне йому небуде, зізнається що це не перший і не останній раз, коли він із командою вирізає дерева. А чом би й ні? Якщо Олександра й подільників наступного дня відпустили додому з усім знаряддям, транспортом, а незаконно вирубана деревина зникла у невідомому напрямку.
http://right-sector.info/pervomaisk/brakonyeri-popalisya-na-garyachomu/
На думку спадає лише одне: правоохоронні органи прекрасно знають хто ті браконьєри, а “пошукову операцію” влаштовують за для профанації й імітації своєї “відважної” роботи. Зі стовідсотковою упевненістю можна сказати одне: винних не знайдуть і не покарають, все спустять на тормозах. Чого? Бо Організоване Злочинне Угрупування завжди купить собі безпеку за вкрадані в українців гроші. Всі в долі і ті 700 тисяч вже давно розійшлися по карманах представників ОЗУ.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *