Цікавий видався день: знайомство з обласною “Рибоохороною” та директором “Гранітно степового Побужжя”

Цікавий сьогодні видався день для Громадської Рибної Інспекції. Зранку зателефонували представники Миколаївської обласної Рибоохорони та запропонували зустрітися з колективом, познайомитися. В ході бесіди обговорили питання взаємодопомоги, співпраці і особливо у сфері кримінального покарання браконьєрів. Також було запропоновано відновити у Первомайську рибінспектора, на цю посаду від Громадської Рибної Інспекції  було запропоновано кандидатуру Волошина Григорія, який буде мати повноваження, статус, офіційно на рівні області займатися питанням охорони водних ресурсів, і мати реальну можливість покарати браконьєрів по закону. Зустріч виявилася дуже цікавою та плідною.

Фото з зустрічі «Громадської Рибної Інспекції» та «Миколаївської Рибоохорони»

Громадська Рибна Інспекція та обласна рибоохорона 1 Громадська Рибна Інспекція та обласна рибоохорона 2 Громадська Рибна Інспекція та обласна рибоохорона 4

Іншою «цікавинкою дня» була зустріч з директором регіонального ландшафтного парку «Гранітно-степове Побужжя». Питання все ті ж: налагодження співпраці у боротьбі з браконьєрами. І якою ж несподіванкою для всіх присутніх була ситуація, коли дізналися, що новопризначеного директора парку Неграя Володимира Анатолійовича вже три дні на своє робоче місце не пускає колишній ВО директора парку Ханін Валентин Володимирович. У телефонній розмові Ханін дав зрозуміти, що ключі від кабінету він не віддасть. Тож на місце було викликано наряд поліції, який склав відповідні протоколи та опитав свідків. Маємо надію, що законний директор у найкоротший термін вже зможе приступити до виконання своїх обов’язків.

На фото директор «Бугського Гарду» Неграй Володимир Анатолійович

Неграй Володимир Анатолійович

Фото: розпорядження про увільнення Ханіна В.В.

Розпорядження про увільнення Ханіна

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *