Високі технології у боротьбі з браконьєрством уже у Первомайську!!!

Зовсім нещодавно Громадська Рибна Інспекція «розжилася» високотехнічним квадрокоптером P4pro Obsidian Edition із відеокамерою та додатково оснащеним пристроєм нічного бачення, який дозволяє виявляти браконьєрів уночі. А п’ятидесятикратний оптичний зум дозволяє з висоти майже 6000 метрів, коли пристрій неможливо почути, розгледіти найменші деталі, чи то номера браконьєрського авто, чи то розмір чобіт браконьєра.
Вбудований GPS навігатор дозволяє з точністю до 1 метра визначити місце де знаходиться правопорушник і прокласти найкоротший шлях до місця на картах ГУГЛ.
Квадрокоптер оснащено окулярами віртуальної реальності Google Glass 3.0, завдяки яким, польотом квадрокоптера можна управляти простими рухами головою.google_glasss
Квадрокоптер може безперешкодно літати при температурі навколишнього середовища -40 градусів цельсія.
Це унікальний пристрій, який допоможе у боротьбі з браконьєрами у Первомайську та Первомайському районі. І перші результати вже є:
На відео зафіксовано перший виїзд наших хлопців на місце де квадрокоптером було виявлено браконьєрів. Нажаль на цей раз зловмиснику вдалося втекти. Але висновки зроблені, поправки внесені, то ж втекти більше не вдасться жодному злодію-браконьєру.

ОБЕРЕЖНО !!!!! НЕ НОРМАТИВНА ЛЕКСИКА

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *