Брехня Дромашко щодо погроз убивством людей через Червоно-чорний прапор на даху міського будинку культури.

Нещодавно у Первомайську  під час одного з засідань наглядової ради мер міста Первомайська Людмила Григорівна Дромашко вкотре збрехала про те, що націоналісти Первомайська відкрито погрожують когось там вбити, якщо червоно-чорні прапори будуть зняті з даху будинку культури. Відкрито заявляємо усій громаді Первомайщини та Миколаївської області: ЦЕ – ВІРОЛОМНА БРЕХНЯ!!!

По-перше: червоно-чорний прапор висить не замість державного, а поруч, на трішки нижчому флагшткові

По-друге: це не політичний прапор, а КОЗАЦЬКИЙ ПРАПОР, саме  той,  який піднімали козаки під час військових походів та війни, .

По-третє: ці прапори – це як хрест для диявола, як лакмусовий папірець на знак сепаратизму у Первомайську, саме їх присутність має подавляти будь-які русо-фашистські прояви у регіоні і виявляти зрадників та любителів «руського міра». І ми дійсно бачимо на прикладі роздратованих  чиновників, що це працює.

По-четверте: насправді все було зовсім не так, як подала у своїй промові пані Дромашко, перекрутивши події та слова.

Як все відбувалося і з чого почалося.

Дійсно, 1 січня, у день народження провідника Української нації Степана Бандери, ми – Первомайські націоналісти вивісили два червоно-чорні прапори на міському будинку культури. Перше, це щоб вшанувати батька Української національної боротьби, друге – нагадати громаді, що в Україні йде кровопролитна війна, де гинуть українські чоловіки, батьки, сини і навіть жінки, як то воїни, так і мирні жителі.

У мережі відкрито почали висміювати Дромашко і виказувати сподівання, що цей прапор на даху – це знак того, що Дромашко невдовзі «злізе» з крісла мера і замість неї Первомайці оберуть гідного не корумпованого, чесного та патріотичного мера. Приблизно так у своїй статті написав депутат міської ради Василь Гніденко. Для Дромашко та її ригівсько-окупаційного режиму ці настрої громади були не припустимі і вона дала розпорядження зняти прапори.

18 січня, ми-патріоти України прийшли на прийом до секретаря міської ради, щоб обговорити це питання та довести свою думку, щодо червоно-чорних прапорів їх необхідності та доцільності. Але натомість натрапили на вщент п’яного секретаря міської ради Сергія Бондарчука. Про цю подію Миколаївщина гуділа пару тижнів поспіль. Продовжили дискусію щодо прапорів вже у кабінеті Дромашко, де мер пообіцяла не знімати прапори в обмін на те що ми не станемо опубліковувати відео з п’яним Бондарчуком у ЗМІ. Ми, довірливі громадяни повірили меру, але вона вкотре нас і в нашому обличчі всю громаду обдурила, заявивши на засіданні наглядової ради по погрози, вбивство і таке інше. Єдине, що було сказано пані Дромашко в той день – цитата «Ви розумієте, що ви кидаєте людей під танк?», що є не погрозою, а констатацією факту того, що це є проявом контрреволюції, що неприпустимо під час війни на перший план ставити власні бізнес-інтереси та політичні вказівки свого вищого проросійського керівництва.

Мабуть Людмила Григорівна подумала, що того відео вже немає і вона може безкарно звинувачувати нас, але не на цей раз. То ж публікуємо відео розмови як доказ брехливих звинувачувань пані Дромашко.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *