Національний рух ДІЯ. Суботник на Богополі

16 квітня, Правий Первомайськ (Національний рух ДІЯ) почав оголошений раніше ремонт пам’ятника «Тридцяти трьом невідомим воїнам, що загинули, захищаючи рідну землю від фашистських загарбників».

Акція видалася малолюдною. Не прийшли на суботник і місцеві жителі, яких ми запрошували долучитися до справи. За те місцевих «всезнайок», комуняк та «горлопанів» знайшлося «хоч відганяй». Як-то кажуть «На силу відгавкалися». Але один з місцевих свідомих чоловіків прийшов на суботник і лагодив дорогу поруч із пам’ятником, засипаючи ями будсміттям та щебнем.

В цей день було демонтовано стару плитку та бордюри. До речі, нові бордюри оплатив депутат цього округу. По виклику місцевих шизокомуныстів на місце суботнику прибула мер міста Дромашко Л.Г., але “нажаль” переконалася що її виборці і в цей раз помилилися. До речі, місцеві мешканці проявили байдужість до пам’ятника, а деякі, з особливо «хворобливою уявою» кричали «Правасєкі памятнікі рушат». Але, коли їм нормально пояснювали,що не рушимо, а лагодимо – розверталися і йшли геть. Ні хто навіть лопати у руки не взяв. Сміх та й годі.

До речі, стару демонтовану плитку ми уклали у «старі-нові» ями по вулиці Радянська, які досягали в глибину 18 см, а діаметром були до 2 метрів і через які нещодавно перекинулася фура із кукурудзою, понівечила дві автівки й мало не забрала життя двох дітей.

Ну,от якось так пройшов перший день. Завтра у неділю 17 квітня, буде другий день. Долучайтесь…

Більш детальний звіт і повне відео буде з згодом, коли завершиться благоустрій пам’ятника

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *