Що таке червоно-чорний прапор на будинку культури у Первомайську

1 січня 2017 року Українські націоналісти міста Первомайська, воїни Україно-російської війни та волонтери підняли  червоно-чорний стяг  поруч із державним, жовто-блакитним, прапором України.

Ця подія була приурочена 108-ій річниці від дня народження провідника Української нації Степана Андрійовича Бандери.

Метою цього чину було і є:

  1. Відродження українського суспільства у Первомайську, суспільства, яка з часів Катерини Великої було знищене і насильно оросійщене катами українського народу – радянською владою
  2. Виявлення сепаратистсько-налаштованих верств населення у Первомайську, адже сама присутність червоно-чорного стягу діє на сєпарів, як часник на чортів.
  3. І найголовніше – постійно нагадувати первомайській громаді про те, що росією в Україні ведеться кровопролитна війна, на якій гинуть українські воїни-захисники, а вони – чиїсь сини, чоловіки, батьки, наші побратими. Що війна та не десь далеко, а зовсім поруч.

Абсолютно всі завдання було досягнено за доволі короткий проміжок  часу:

  • У Первомайську розгорнулася широка роз’яснювальна кампанія з приводу історичних коренів червоно-чорного прапору та історії України. Виявилося, що 90% респондентів просто не знали справжнього походження стягу та пов’язаних із ним історичних подій, починаючи від часів козацтва, закінчуючи сьогоденням. І це не дивно, адже царська росія, радянська влада і сучасна росія за часи свого існування настільки спаплюжили та оббрехали Україну, символіку, визвольний рух, людей, які приймали у ній участь, що пересічному громадянину важно розібратися і змиритися з тим фактом, що у школі вони вчили не історію України, а пропагандистську художню літературу, спрямовану на винищення Української нації. Абсолютно всі люди після спілкування, усвідомили необхідність Червоно-чорного прапору на будівлі будинку культури як національно-творчого та об’єднуючого українців фактору.
  • Завдання по виявленню сепаратистсько налаштованих верств населення було виконане, перевершуючи всі сподівання. Виявилося, що мешканці міста не становлять загрозу національній безпеці. Тоді хто ж? Як ви думаєте?
  • Правильно – наші можновладці, ось найбільша загроза цілісності України. Традиційно цей список очолює стара представниця ригівської банди – Дромашко, яка наче змія на вогнищі звивається при одному погляді на червоно-чорний прапор. А далі все по накатаному сценарію: «карманні» громадські організації самої пані голови (по сумісництву колишні комуністи, поціновувачі російських телеканалів, сталіна, леніна та іншої нечисті) підписалися під зверненням до неї ж про необхідність зняти стяг, назвавши його – Увага! –  ПРАПОРОМ ЯКОЇСЬ ПАРТІЇ. Дивно, як вони ще не написали «фашисти», «хунта», «укри» і далі по списку з методички російської пропаганди. Для мера це був останній шанс позбутися ненависного для неї прапору національно-визвольної боротьби. Адже за будь-яку іншу спробу зняти стяг, за її словами, її хтось вб’є.

Скан-копію цього «доленосного» документу публікуємо:

Сепаратисти

На сьогодні ряд громадських організацій, волонтерських організацій, учасників АТО,  громадян міста, депутатів висловили свою підтримку щодо доцільності розташування червоно-чорного прапора на даху будинку культури. Скан-копію публікуємо.  Більше того, на наступну сесію, що відбудеться 23 лютого подано проект рішення про затвердження  червоно-чорного прапору на даху будинку культури. То ж побачимо як будуть голосувати депутати.

За прапор

Коротка історична довідка.

Саме для сєпаріів, ватників, та шанувальників міфічного «рузького міра» хочемо пояснити, хоч це і даремно:

Червоно-чорний прапор це є історичним прапором Українського січового козацтва і датується XVII століттям, а деякі історики вказують на те, що поєднання цих кольорів зустрічалися ще до появи жовто-блакитних. Нажаль указом Катерини Великої козацтво і прапори були знищенні на довгі роки.

Ще здавна червоний та чорний кольори були популярними серед українців. Часто вони відображалися у вишиваному одязі, весільних рушниках, крашанках, писанках, глиняних глечиках. Проте певного ідеологічного значення ці кольори набули завдяки Українським Січовим Стрільцям під час Першої світової війни, адже УСС вишивали свій одяг у цій кольоровій гамі, а також співали пісень про “червоне й чорне”. Нажаль 1916 року  Українські Січові Стрільці теж були знищені вже радянською владою.

У 1920-1930-х роках, футболісти спортового товариства “Україна”, найсильнішої української футбольної команди Галичини, мали червоно-чорний однострій та емблему.

У роки другої світової війни і до 50-х років Червоно-чорний прапор знову відродився з попелу у національній боротьбі за незалежну Україну Організацією Українських Націоналістів ( ОУН ) та Української повстанської армії ( УПА ). На привеликий жаль, радянська влада і тоді знищила українську державу на довгі роки.

Сьогодення, починаючи з 2014 року Червоно-чорний прапор знову став смертельною кісткою у горлі російської ферерації, адже саме під цим прапором захищають українську землю від окупантів як добровольці, так і війської Збройних Сил України. Червоно-чорний прапор є джерелом українського духу, відваги, нескореності, єдності всього народу та наводить непереборний страх на наших ворогів. Чого тільки варта «Візитка Яроша»…

Це лише коротекьна бідбірка історичних фактів, які вказують на те, щоУкраїну напротязі сотень років щоразу зничувала росія, починаючи з часів російських імператорів і до сьогодення. А ще ж були голодомори, війни, червоні террори й іншізлочини спрямовані на знищення українського народу.

То ж, намагаючись знищити Червоно-чорний прапор на будинку культури у Первомайську, ви Людмила Григорівна і ваші посіпаки, виконуєте завдання кремля по знищенню української нації. Це не вперше для України, це вже було. АЛЕ ТАК ВЖЕ НЕ БУДЕ!!!

Слава Нації! Смерть ворогам!!!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *