Війна триває… Авто для добровольців

Так, війна триває. І триватиме вона доти, доки ми не переможемо.

На передовій не вистачає транспортних засобів. Тому Первомайським осередком Національного  Руху «ДІЯ» було прийняте рішення зібрати кошти та придбати автомобіль зручний для пересування та виконання бойових завдань. Зусиллями волонтерів та підприємців було зібрано кошти, особливо допомогла Київський волонтер завідуюча відділенням «Охматдит» Юлія Кузьменко, яка надала 600 доларів.

Так був придбаний Джип «Гранд Чірокі», який зареєстровано на громадську організацію «ДІЯ» у Первомайську.

Був обслужений первомайськими майстрами та автослюсарями. Всі деталі та запчастини були придбані за кошт первомайських підприємців.  Також при відправці машини на війну, щоб не гнати «порожняком», було зібрано гуманітарну допомогу від провізії до ліків і засобів власної гігієни. Отак, з миру по нитці…

Сьогодні автомобіль знаходиться на передовій і торує шлях до перемоги.

Фотозвіт надаємо.

Слава Україні!

 

Авто для ОТГ УДА ВОЛИНЬ выд первомайського НР ДЫЯ (1)Авто для ОТГ УДА ВОЛИНЬ выд первомайського НР ДЫЯ (3)Авто для ОТГ УДА ВОЛИНЬ выд первомайського НР ДЫЯ (4)Авто для ОТГ УДА ВОЛИНЬ выд первомайського НР ДЫЯ (6)Авто для ОТГ УДА ВОЛИНЬ выд первомайського НР ДЫЯ (7)Авто для ОТГ УДА ВОЛИНЬ выд первомайського НР ДЫЯ (8)Авто для ОТГ УДА ВОЛИНЬ выд первомайського НР ДЫЯ (9)Авто для ОТГ УДА ВОЛИНЬ выд первомайського НР ДЫЯ (10)Авто для ОТГ УДА ВОЛИНЬ выд первомайського НР ДЫЯ (12)Авто для ОТГ УДА ВОЛИНЬ (4) Авто для ОТГ УДА ВОЛИНЬ (7) Авто для ОТГ УДА ВОЛИНЬ (8) Авто для ОТГ УДА ВОЛИНЬ (11)
Авто для ОТГ УДА ВОЛИНЬ (14) Авто для ОТГ УДА ВОЛИНЬ (15) Авто для ОТГ УДА ВОЛИНЬ (16) Авто для ОТГ УДА ВОЛИНЬ (17) Авто для ОТГ УДА ВОЛИНЬ (19) Авто для ОТГ УДА ВОЛИНЬ (21) Авто для ОТГ УДА ВОЛИНЬ (23) Авто для ОТГ УДА ВОЛИНЬ (24) Авто для ОТГ УДА ВОЛИНЬ (25)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *