Збут контрабандних російських цигарок у Первомайську

25 вересня ГО «ДІЯ» спільно з національною поліцією міста Первомайська провели чергову контрольну закупку цигарок в одному з ларьків на центральному ринку. Як виявилося підприємець Бачинський і досі продовжує продавати безакцизні цигарки російського виробництва.


До цього він неодноразово притягався до адміністративної відповідальності за такі ж правопорушення. Але наші продажні суди дивним чином «заминали справу»: наприклад суддя Закревський жодного разу не пустив на засідання суду представників ГО «ДІЯ», просто виганяв із кабінету.

На місце продажу контрабанди було викликано наряд поліції та складені всі необхідні протоколи.

П’ять разів негідник Бачинський притягався до відповідальності, а останнього разу навіть заплатив штраф розміром близько 4000 гривень. І на скільки ж вигідна та справа (торгувати російськими цигарками), що й штраф не подіяв. Ба більше, Бачинський пропонував щомісячні хабарі представникам поліції та «ДІЇ» прямо на місці злочину. Хто зна що він пропонує суддям? А може судді в долі і мають свій процент від продажу?


Також, у розмові, Бачинський повідомив, що безакцизні цигарки російського виробництва йому приносить колишній начальник міліції одного з райвідділів Чендій. Наскільки ця інформація правдива має розібратися поліція.


Не відомо чим на цей раз закінчиться справа, але вже на сьогодні відомо, що на пана Бачинського нарешті заведено кримінальну, а не адміністративну як раніше. Тож розв’язка вже скоро.
А на черзі інші місця збуту сурогатного алкоголю й цигарок, які раніше були помічені й попереджені. Але «під чесне слово підприємця: я більше так не буду» діло «спускалося на тормозах». Та як виявилося – вірити не можна, адже станом на сьогодні у районі «Фрегат» знову та ж пані-підприємець продовжує торгувати безакцизом. Отож маємо намір опублікувати відео із панною Оксаною та її підпільним бізнесом…

Повневідео по Бачинському (Для правоохоронних органів) на нашому ютуб-каналі

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *