“Бокс” на позачерговій сесії міської ради Первомайська [ВІДЕО]

Позачергова сесія міської ради увійде в історію Первомайська як найдовша. Так 17 грудня розглядалося питання призначення замісників голови міста. Нагадаємо, що раніше їх було п’ять. В самому початку обговорення цього питання до мікрофону вийшов депутат Мосякін та запропонував скоротити чисельність замісників з п’яти до трьох. Міський голова була вимушена поставити питання на голосування і результат її не втішив – депутати проголосували «ЗА» пропозицію Мосякіна двадцятьма голосами. Але представників фракції «Наш Край» Дромашко та Горіцина такий результат не влаштовував і останній почав «колотити», то проголосували не так, то лічильна комісія не вірно порахувала, то Людмила Грігорівна грозилася накласти на це рішення «ВЕТО». Цей політиканський бокс затягнувся аж на півтори години.

Сили розподілились наступним чином: Батьківщина, Свобода, ОпоБлок та деякі депутати від БПП підтримували пропозицію зменшення кількості замісників, а Наш Край , Нова Держава та інша частина БПП не могли змиритися з політичним програшем. Опоненти ніяк не могли домовитися, тож міський голова оголосила перерву. Після перерви «боксери», щойно розпочавши «бій», знову увійшли і «клінч» і знову міський голова оголосила перерву для погодження питання з головами фракції.

20151217_175943Після півгодинних перемовин, нарешті було знайдено вихід із ситуації – чотири замісника.

Схоже таке розташування фігур на шахівниці не зовсім влаштовувало міського голову, але не маючи більшості їй довелося «посунутися».

Від так маємо посаду першого заступника та ще трьох заступників міського голови.

  • Перший заступник – вакансія поки що вільна (кандидатуру міський голова пообіцяла запропонувати на черговій сесії, що відбудеться 25 грудня)
  • Заступник міського голови «з питань соціального забезпечення» – Колісніченко Ольга Анатоліївна
  • Заступник міського голови «по охороні здоров’я та з гуманітарних питань» – Товста Наталія Павлівна
  • Заступник міського голови «з питань комунальної власності, архітектури та земельних питань» – Свідерко Світлана Василівна
  • Також депутати розглядали кандидатуру Мєзенцевої Ірини Андріївни на посаду «Керуючої справами міськвиконкому» і не підтримали її. «ЗА» проголосували лише 11 депутатів, «ПРОТИ» – 23.

То ж на разі маємо два вакантних місця у міськвиконкомі: «Першого заступника» та «Керуючого справами»

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *