«Гаряча» сесія первомайської міської ради продовжується. Відео дебатів навколо алкогольного скандалу та саморозпуску депутатського корпусу.

На сесії первомайської міської ради депутати підняли питання щодо неналежної поведінки секретаря міської ради Сергія Бондарчука, пов’язаної із розпиттям спиртних напоїв на робочому місці у робочий час і надали пропозицію провести таємне голосування з цього питання. Дуже довго мер міста Дромашко і пан Мосякін намагалися уникнути даного голосування, але все ж таки питання було включене до порядку денного. То ж уже сьогодні вирішиться питання щодо долі Бондарчука.

Нагадаємо, що нещодавно секретаря міської ради Сергія Бондарчука «застукали» на робочому місці у стані алкогольного сп’яніння, хоча ніякого юридичного підтвердження цьому факту немає, окрім опублікованого відео, яке було знято у кабінеті секретаря. Але депутати стверджують, що викликали і міліцію, і СБУ, і мера міста Дромашко, заявляючи за злочин, але жоден з представників правоохоронних органів та мер не прийняли жодних мір: не відправили Бондарчука на експертизу, та ні як не зафіксували факт вживання алкоголю.

Депутат Мосякін, захищаючи свого оплічника, у телефонній розмові з депутатом Барським зізнався, що у той день він разом з Бондарчуком вживав алкоголь і нічого страшного у тому немає. Аудіозапис тієї розмови Барський обіцяв оприлюднити. Також у аудіозаписі пан Мосякін пропонує  дати хабар, аби скандальний відеозапис не оприлюднювати у ЗМІ.

Після півторагодинної перепалки, нерви не витримали у депутата Сотського і він запропонував включити  до порядку денного питання щодо розпуску депутатів Первомайської міської ради, оскільки ті не в змозі забезпечити нормальну роботу міської ради.

Всі два питання (і про розпуск, і про недовіру Бондарчуку) скриплячи зубами вчорашніх регіоналів, але все ж таки були включені у порядок денний. То ж сьогодні ми дізнаємося чи виженуть Бондарчука з його теплого крісла та, чи проголосують депутати за саморозпуск.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *