Голова Первомайської ТВК саботує прийняття рішення і тягне на “до 8 років позбавлення волі”

Голова Первомайської ТВК Солтученко Сергій Анатолійович протягом 4 годин затягував процес та саботував прийняття рішення щодо розгляду скарги ВО «Батьківщина» про зняття з реєстрації Дромашко Л.Г. Ладен був виглядати як посміховисько, клоун, іноді просто був глухим, іноді вмикав «дурника», «мороз», чи просто не ставив питання на голосування, ігноруючи таку пропозицію, натомість ставив на голосування абсолютно абсурдні пропозиції.

Все почалося з того, що голова комісії «постив по колу» та 4 рази ставив на голосування одне й теж  питання про прийняття порядку денного. Із скрипом прийняли.

Далі була абсурдна заява про те, що член ТВК громадянка Ханокниш, зовсім не та за кого себе видає і її прізвище Хапокниш. Це питання ні як не стосувалося порядку денного, але обговорювалося дуже довго. І в решті решт всі прийшли до висновку що, Ханокниш все ж таки – Ханокниш.

А далі понеслося….

Дочекавшись 24:00 голова виконав поставлене йому завдання – протягнути Дромашко на вибори. Солтученко Сергій Анатолійович так і не поставив на голосування питання, яке комісію зобов’язав розглянути Одеський Апеляційний Адміністративний Суд. Коміссія навіть не змогла закрити своє засідання.

Двома словами – БАРДАК ТА БЕЗЗАКОННЯ.

Один коментар “Голова Первомайської ТВК саботує прийняття рішення і тягне на “до 8 років позбавлення волі”

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *