Мосякін намагається повернути посаду

08.07.2016 р. депутат Первомайської міської ради Мосякін Василь Олександрович звернувся до суду з позовом про визнання незаконним та скасування рішення Первомайської міської ради № 1 від 30.06.2016 р. «Про відкликання голови постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин».

Нагадаємо, що 30 червня в Первомайську відбулася найскандальніша сесія з тих часів, як містом керує Людмила Дромашко, а саме з 2008 року.

Саме на цій сесії приголомшливою для багатьох стала заява депутатів ради про недовіру голові земельної комісії, пану Мосякіну.

За підсумками голосування по даному питанню голова земельної комісії своєї посади все ж позбувся.

Що стосується даного позову, то одним з цікавих моментів став факт, що Василь Олександрович попросив зупинити дію рішення Первомайської міської ради № 1 від 30.06.2016 р. «Про відкликання голови постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин» та заборонити вчиняти дії, пов’язані з виконанням вказаного рішення.

Нажаль не було доведено в чому саме полягає очевидна небезпека заподіяння шкоди його правам та інтересам до ухвалення рішення у справі, адже всі депутати рівні і його присутність на даній посаді аж ні як не повинна вплинути на законні рішення комісії, тому суд визнав, що заява позивача про забезпечення позову є необґрунтованою, що свідчить про наявність підстав для постановлення ухвали про відмову в її задоволенні.

Чесно кажучи дане забезпечення позову нагадує цитату з кінофільму «Бетмен повертається»: – Адже ніхто ніколи не дізнається , хто врятував ціле місто . – Вони знають . Це був Бетмен.

Судове засідання по даній справі призначено на 27.07.2016 року о 09:00.

Джерело: http://pervonews.com.ua/2016/07/19/mosiakin/

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *