Відкритий лист Президенту України Порошенко П.О., Прем’єр Міністру України Яценюку А.П, Голові Верховної Ради України Гройсману В.Б, керівникам депутатських фракцій Верховної Ради України, Генерально Прокурора України Шокіну В.М., Міністру МВС Авакову А.Б.

Шановні панове!

Правий Сектор міста Первомайська Миколаївської області інформує Вас про те, що з мовчазної згоди у нас в місті відбувається злочин, який не залишиться безкарним. Протягом всього часу після Майдану, «Правий Сектор» разом з міськими політичними партіями та громадськими організаціями направляли Вам інформацію про здійснення фінансових, господарських та кримінальних злочинів місцевою владою режиму Януковича.

Ми домоглися порушення кількох десятків кримінальних справ відносно міського голови Дромашко Л.Г. та її оточення. Чотири вироку вступили в законну силу. Практично всі кримінальні справи порушені прокуратурою та міліцією відносно оточення Дромашко Л.Г. мають безапеляційні докази причетності їх до скоєння цілого ряду економічних і кримінальних злочинів. Міський голова Дромашко Л.Г. своїми діями принесла Україні десятки мільйонів збитків, що відображено в актах фінансових ревізій проведених Миколаївською обласною фінансовою інспекцією в 2014 році. За тільки Вам відомих причин, кримінальні справи не розслідуються. Мільйони гривень вкрадених з бюджету країни не повертаються. Всі до єдиного, члени команди партії «Регіонів» сидять у нашому Первомайську при владі, як це було при Януковичі і намагаються організувати чергові фальсифікації під час місцевих виборів, прикриваючись новою політичною партією «Наш Край».

Ми заявляємо, що вже не допустимо таких сценаріїв, які ми бачили в 2012 і 2013 році на нашому 132 виборчому окрузі в місті Первомайську Миколаївської області. Зупиніть, повзучу до влади за всяку ціну Дромашко Л.Г., засуджену в 2015 році за корупцію. Ми доведемо до суду всі кримінальні справи, які вже порушені і доб’ємося збудження тих, які поки не зареєстровані. Ми доб’ємося справедливих рішень для Первомайської банди корупціонерів, яких очолює міський голова Дромашко Л.Г. Якщо ж Ви не втрутитеся і вибори будуть сфальсифіковані, то в підсумку постраждає знову народ України, так як за його гроші доведеться проводити позачергові вибори міського голови.

Ми просимо Вас з усією відповідальністю і невідкладно розглянути наш лист і прийняти відповідні рішення, що не дозволяють засудженому чиновнику за Законом «Про корупцію» міському голові Дромашко Л.Г. брати участь у місцевих виборах. Просимо, негайно закінчити розслідування кримінальних справ, порушених за фактами злочинів скоєних керівниками виконкому Первомайської міської ради. Просимо закінчити проведення експертиз у кримінальних справах і передати матеріали справ для прийняття законних рішень в Первомайський міжрайонний суд.

Поверніть віру людям в те, що не все і не всіх в нашій Україні можна купити за вкрадені мільйони.

Відео матеріал відзнятий на прес конференції міського голови Дромашко Л.Г. з місцевими ЗМІ 28 вересня 2015.

3 коментарів на “Відкритий лист Президенту України Порошенко П.О., Прем’єр Міністру України Яценюку А.П, Голові Верховної Ради України Гройсману В.Б, керівникам депутатських фракцій Верховної Ради України, Генерально Прокурора України Шокіну В.М., Міністру МВС Авакову А.Б.

  1. Все до единого, члены команды партии «Регионов» сидят в нашем Первомайске у власти, как это было при Януковиче и пытаются организовать очередные фальсификации во время местных выборов, прикрываясь новой политической партией «Наш Край». Только в этой партии члены команды партии «Регионов» сидят в нашем Первомайске у власти. В апозиционном блоке, в возрожденииТакже, по словам Мирошниченко, в “оппозиционном блоке” Партия развития Украины станет “стержнем”. В ходе съезда в “Оппозиционный блок” вошли 6 партий: Партия развития Украины” (руководитель – Сергей Ларин), “Украина вперед”, “Партия государственного нейтралитета Украины”, “Трудовая Украина”, партия “Центр” (глава – Вадим Рабинович) и партия “Новая политика”. По словам Ларина, список кандидатов в нардепы от “Оппозиционного блока” будет сформировано “сегодня-завтра”. При этом Ларин не уточнил, кто возглавит этот список. Источник: http://censor.net.ua/n302625 Источник: http://censor.net.ua/n302625

  2. За корупційні діяння Первомайська ТВК сьогодні відмовила меру м. Первомайська Дромашко Л.Г. в реєстраціїї її кандидатом в мери міста на виборах 25 жовтня 2015 року

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *