ПЕРЕКРИВАЄМО ДОРОГУ !!! Первомайськ 04 грудня 2017

На в’їзді у Первомайськ зі сторони Богополя, вище міського звалища, на трасі виникла величезна яма, через яку десятки машин, потрапляючи у неї, рвуть колеса. Яму абсолютно не видно у дощову погоду, тому на трасі вже декілька днів поспіль вишиковуються від чотирьох до десяти пошкоджених автівок. Окрім пошкодженої резини (вартість одного колеса становить мінімум 100 доларів) у авто гнуться диски і пошкоджуються різні деталі ходової частини . А одна автівка ледь не зіткнулася з автозаправкою, що поруч. Щоразу на тій частині траси створюються аварійно-небезпечні ситуації.
Замість того, щоб полагодити дорогу, працівники автодору приїхали, засипали яму землею і поруч встановили знак «ЯМА». Але, ясна річ, земля через дощ перетворилася на болото і проїжджаючі легковушки і фури, просто вичавили її звідти.
Численні звернення у поліцію і в автодор не допомогли.
Попереджуємо, якщо до сьогоднішнього вечора (04,12,2017) не буде полагоджена дорога, громадські організації Первомайська ПЕРЕКРИЮТЬ РУХ НА ТРАССІ!
Нагадаємо, що саме через таку яму у минулому році на Богополі перевернулася фура із зерном. І лише дивом ніхто не постраждав.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *