Перемігши на виборах до міської ради Вам доведеться виконати ці вимоги.

«Правий Сектор» міста Первомайська нагадує всім кандидатам у депутати міської ради вимоги, які були проігноровані міським головою Дромашко Л.Г. і її депутатами від партії «Регіонів», але залишилися актуальними.
Ми хочемо нагадати бажаючим прийти до влади, що крім них у місті живуть люди! У всіх є право на гідне людське життя, безпечне життя, роботу і заробітну плату, якісну освіту і лікування, є право мати в місті чесну і чесно обрану владу.
НАШІ ВИМОГИ ДО НОВОЇ ВЛАДИ:
1. Провести незалежний аудит всіх комунальних підприємств міста та управлінь Первомайської міської ради. У разі виявлення зловживань з боку керівників, подати матеріали до правоохоронних органів для притягнення винних у розкраданні комунального майна до відповідальності.
2. Провести повний аудит усіх рішень міської ради та виконкому за 5 років. Скасувати всі незаконні рішення сесій Первомайської міської ради, таких як дозвіл, організувати ринок на території проїжджої частини вул. Гагаріна. Після чого, розмістити всіх підприємців на території ринку КП «Флора», створивши рівні умови для ринкової торгівлі всім підприємцям. Забезпечити доступний проїзд до ринку спец. машин швидкої допомоги, пожежної, Міліції, і відновити нормальний рух автотранспорту по вул. Гагаріна в ринкові дні середу, п’ятницю, неділю.
3. Провести повну інвентаризацію розданих комунальних квартир і анулювати всі незаконно видані ордери, а квартири видати згідно зареєстрованої черговості на житло.
4. Залучити працівників виконкому за невиконання рішень судів та стягнути з них збитки міського бюджету, за порушення, в результаті яких були прийняті такі рішення судів.
5. Притягнути до відповідальності працівників виконкому винних у рейдерських захопленнях приватної власності підприємців міста Первомайська.
6. Притягнути до відповідальності всіх чиновників міського фінансового управління причетних до закупівель за завищеними цінами продуктів харчування для шкіл і дитячих садів міста.
7. Притягнути до відповідальності всіх чиновників виконкому за порушення Земельного законодавства і стягнути з них збитки місцевого бюджету.
8. Припинити засипати будівельним сміттям котлован під будівництво торгового центру по вул. Грушевського.
9. Повернути місту всі земельні ділянки, незаконно роздані депутатам, працівникам виконкому та їх родичам.
10. Усунути керівників комунальних підприємств, Управлінь Первомайської міської ради, працівників виконкому зазначених у акті фінансової ревізії за 2014 рік, від займаних посад на час проведення розслідувань до рішень суду.
11. Мінімізувати всі місцеві податки.
12. Переглянути на найближчій сесії всі комунальні тарифи і після обговорення з громадою прийняти нові комунальні тарифи з 1 січня 2016 року.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *