Переможене зло: останній бій з Дромашко.

 

22 жовтня Одеський апеляційний суд скасував рішення Первомайської ТВК щодо реєстрації Дромашко Л.Г. кандидатом на пост мера міста та зобов’язав ТВК повторно розглянути скаргу ВО “Батьківщина” про зняття з реєстрації кандидата на посаду міського голови Дромашко Л.Г.
Сьогодні, 23 жовтня відбудеться останнє засідання Первомайської ТВК, на якому і вирішиться доля Первомайську.

Нагадаємо, що партія «наш край» – чотири рази намагалася просунути Дромашко на ці вибори, 4 рази комісія відмовляла зареєструвати, оскільки Дромашко є головою «партії регіонів» у Первомайську і не може балотуватися від іншої партії. Дивним чином члени комісії, які були проти реєстрації Дромашко, на черговому засіданні проголосували «ЗА» її реєстрацію, що само собою наштовхнуло на здогадки про хабарі за прийняття незаконного рішення. Дуже дивним виглядав той факт, що «продромашківські» члени комісії намагалися вигнати із засідання представників ЗМІ, залякували міліцією та судами (на щастя, вигнати не вдалося). Але не допомогли ні хабарі, ні старі регіоналівські «скрепи», ні новостворені пасинки партії регіонів, ні залякування представників ЗМІ.

Отож, на сьогодні маємо 4 невдалих спроби регіоналівских залишків повернутися до влади. Це найбільша поразка партії регіонів від часу її створення у Первомайську. Репутаційні збитки Дромашко через її невдалі намагання знову дорватися до влади, сягають рівня ганебної поразки та знищення регіоналівської влади у нас в місті. Саме за це боролися Українці, саме за це загинула небесна сотня, саме за це гинуть наші воїни на сході України. Правий Сектор і надалі буде знищувати залишки “регіонів” та доведе всі кримінальні справи порушені проти Дромашко до логічного кінця – грати. Її поплічників – корупціонерів та ворів, чекає те саме – грати.

На сьогодні “гідра” ще не переможена, але хребет корупційному монстру зламано.
Слава Україні! Слава нації!

IMG_20151022_205909yZmaRkcm_inettools.net_resize_imageIMG_20151022_205942

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *