Підробка підписів під час виборів у Первомайську

Під час виборів та при підрахунку голосів спостерігалися числені і суттєві порушення. Саме тому декілька дільниць відправили на перерахунок, а на дільниці 700 виявлено підробку підписів членів ДВК. Секретар дільниці №700 заявив про підробку його підпису. Натомість голова Первомайської ТВК та декілька інших членів комісії (Солтученко, Швець та Шевченко), намагилися всіляко приховати цей факт. Після півторагодинних умовлянь показати протоколи з ДВК №700, щоб переконатися у достовірності заяви секретаря цієї дільниці, члени ДВК нарешті побачили їх і переконалися у підробці підписів секретаря та ще, як мінімум, одного члена ДВК. З цього приводу була написана заява до міліції.

Усі виявленні факти ставлять під великий сумнів законність виборів у Первомайську.

ce8c118ee4

20151028_143644

5 коментарів на “Підробка підписів під час виборів у Первомайську

  1. Чего тут удивляться! Если мне уже 20 лет не приходит”запрошення” на выборы! Головы поотрываю! Особенно этому смешному….

  2. це суща брехня. та бабуся(секретарка комісії) ставіла свій підпис при всіх членах комісії і те що її підпис хтось підробив це маячня.якщо хто-то сумнівається нехай проведуть очну ставку цієї баби брехухи членів комісії а також спостерігачів та кандидатів в депутути всі вони були свідками що підписи ставила власноручно секретар комісії.ганьба.

  3. а член комісії бабенко це донька цієї бабусі(секретарки комісії) і вони обидві представники від батьківщини ось чому з явилась ця скарга. так будьте же чесними до кінця.барський ти кричиш що ти борися за справедливість тож покажи який ти прихильник правди.звертаюсь до слідчого щоб він організував очну ставку членам комісії,спостерігачам,кандидатам в депутати по цьому окрузі.

  4. Секретарь вместе со своей дочерью, все выборы провоцировали всех на скандалы. Отказывались подписывать протоколы, задерживали людей, и все ждали пока они не успокояться. Аналогичные ситуации были и перед выборами.

    И вообще, что это за секретарь который не знает и не умеет писать документацию. Почему заместитель головы комиссии должен вместо нее все писать?

    И перед тем как отправили переписывать протоколы, они закатали очередной скандал, нагрубили члену комиссии, и ушли с фразами:”мы с тобой еще поговорим в другой ситуации, вы еще долго будете нас упрашивать и извиняться, что бы мы явились и поставили свои подписи”! Было еще очень много нецензурных слов.

    Почему это она не озвучиват?

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *