СБУ затримала на хабарі директора комунального підприємства Шурка С.В. [ВІДЕО]

Сьогодні 29 лютого співробітниками СБУ на своєму робочому місці було затримано директора міськводоканалу Шурка С.В. коли той отримував хабар у сумі 20000 гривень (ще 10000 він мав отримати пізніше). Хабар Шурко вимагав з охоронної фірми, за можливість останній надавати охоронні послуги тому ж міськводоканалу. Про операцію не знали ні Первомайська міліція, ні прокуратура і всі прекрасно розуміють чому.
Після необхідних слідчих дій у кабінеті Шурка, було проведено обшук у його квартирі та у власному авто. Інформації щодо знайденого там на разі немає.
О 15:15 Шурка повезли у Миколаїв, скоріше за все до слідчого ізолятора.

А що ж Дромашко?

А тим часом Дромашко зібрала екстрену нараду директорів комунальних підприємств, на якій обговорювалося якесь дуже важливе питання. Цікаво, яке? )))

Тож завітали на нараду і ми, щоб дізнатися як вона сприйняла вістку про затримання Шурка.
Мер міста Дромашко відмовилася давати будь-які коментарі по даному факту, лише зауважила, що доки суд не виніс рішення, то Шурко не винен. Також голова міста не відповіла на запитання: «чи не буде відсторонено Шурка від виконання своїх повноважень».
В цей же час по міськвиконкому покотилися чутки про неймовірні «вливання» коштів , щоб «відмазати» Шурка.

На всі заяви щодо Шурка Дромашко ( яка називає себе мером Первомайська і за котру проголосувало трохи більше 4 тисяч людей з 60-тисячного населення Первомайська) виступала адвокатом пана Шурка, «вигороджувала та покривала» у будь-яких ситуаціях, називаючи «Найкращим менеджером Первомайська».

А чого варта командна гра Шурка й Дромашко по знищенню станції третього підйому, яка була побудована ще за часів “совдепу” та гарантувала забезпечення питною водою увесь мікрорайон.


І нагадаємо, що директор комунального підприємства призначається мером, звільняється мером та підпорядковується меру, тобто є виконувачем волі мера. І розкрадати підприємство без відома останнього не можливо.
Сподіваємося що органи слідства доберуться до істини, а матеріалів пре достатньо.

Совпадєніє? Нє думаю.
Зауважимо, що два роки активісти Правого Сектору (на разі «Правий Первомайськ») публікували десятки відеоматеріалів, які вказують на злочинні дії Шурка, писали заяви у прокуратуру та міліцію щодо порушень (про невиплату заробітної пати працівникам міськводоканалу, про непрацюючі очисні споруди та скиди нечистот у Південний Буг, про свідоме розграбування міськводоканалу, про фінансову діяльність з підрядниками і субпідрядниками по виконанню ремонтних робіт і вводу в експлуатацію трубопроводів, не полагодивши дорожнє покриття, про ). І на протязі цих двох років прокуратура та міліція не зробили НІЧОНО. «Совпадєніє? Нє думаю.»

Що загрожує Шурку.
Нажаль Шурка можуть відпустити під заставу у сумі «не меншій ніж сума хабара» на час проведення досудового слідства і саме за цей час Шурко може втекти наприклад у Крим. Але якщо не встигне накивати п’ятами то:
Стаття 368. Одержання хабара
1. Одержання службовою особою в будь-якому вигляді хабара за виконання чи невиконання в інтересах того, хто дає хабара, чи в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища-карається штрафом від семисот п’ятдесяти до однієї тисячі п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк від двох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
2. Одержання хабара у великому розмірі, або службовою особою, яка займає відповідальне становище, або за попередньою змовою групою осіб, або повторно, або поєднане з вимаганням хабара,- карається позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з конфіскацією майна та з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
3. Одержання хабара в особливо великому розмірі або службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище,- карається позбавленням волі на строк від восьми до дванадцяти років з конфіскацією майна та з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.


PM964image002

x64238.jpg.pagespeed.ic_.uQPenoXHTQnTn0hLS1yV

Шурко попався

Шурко взяли на хабарі

Шурко сідає у авто СБУ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *