Шурко. Халатність та невідповідність займаній посаді. Міськводоканал Первомайська.

Автор: Влад Козаченко

Первомайському бюджету завдано збитків на сотні тисяч гривень (!!!)через… НЕУВАЖНІСТЬ городян і водоканалу.
Щосереди, п”ятниці й неділі ви ходите мостом: від ринку – до залізничного вокзалу, й бачите велику калюжу (з правого боку, в сторону руху до вокзалу). Гадаєте собі, що то – від дощу… НІ!!!
То від вашої неуважності: там є стара залізнична колія, і дощ не може спричинити “Ставок”. Ось, як вже рік там прорвало водопровідну трубу. Там утворилось болото – скоро й сам міст підтопить, що може загрожувати й вашою безпекою!
А тепер, до цифр: щохвилини (судячи з потоку води, як мінімум), витікає близько 100 літрів водопровідної води. За годину – 6 кубометрів. За добу – 144 кубометри.
А тепер підрахуємо, скільки за рік витекло (саме рік тому я побачив цю “Калюжу”): 144х365=52560. Тепер цю суму множимо на вартість 1-го кубометру води для споживачів: 8гривеньх52560=420480 – ПІВМІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ ВИТЕКЛО В ЗЕМЛЮ… і ніхто цього не побачив!
Ось, чому в нас такі високі тарифи на воду – вона ж просто витікає під старі рейки й всмоктується в землю…
І хто тепер ці збитки буде відшкодовувати?
__________________________________________
Хвилинка обізнаності для всіх: якщо ви побачили піну, а поряд – воду, негайновтор повідомляйте у відповідні органи! Якщо цього не зробити – будем платити за воду вдвічі більше!
У мене все

Bras9j1WlN4 -nq3cuxih5M sJP703KaZow SoPy3ZEnwLo YLtii1U-6C8

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *