У Первомайську директора КП “Орлик” затримали у стані алкогольного сп’яніння

Перша сторона медалі

3 квітня у стані алкогольного сп’яніння у райвідділ поліції було доставлено директора комунального підприємства «Орлик» (ринок по вул.Коротченка) Маняка Валерія Дмитровича. Як повідомляють свідки, о 12:00 Валерій Дмитрович проводив час у свому ж кафе «Перлина», розпиваючи спиртні напої. Вийшовши із будівлі бару, почав чіплятися до працівників та клієнтів сусідньої авто мийки, висловлювався в адресу останніх нецензурною лайкою. На зауваження не реагував. На підставі цього виник конфлікт, через що було викликано наряд поліції.

До представників правоохоронних органів Маняк звертався зухвало та погрожував звільненням кожного з них. У ході суперечки до нього доєдналася дружина Маняк Ольга, яка також проявила казкову майстерність у словосплетінні лайливих висловів в адресу працівників авто мийки та поліції.

Від медогляду Маняк Валерій відмовлявся і продовжував хамську поведінку. На підставі чого, представники поліції в примусовому порядку доставили нетверезого директора КП «Орлик» у наркодиспансер, де у нього було встановлено наявність у крові 3,17 проміле алкоголю.

Маняк Валерій 2

В подальшому на Маняка Валерія Дмитровича було складено протокол по 173 статті ККУ (дрібне хуліганство)

 

Друга сторона медалі

Свідчення самого Валерія Дмитровича в корінь відрізняються від попередніх свідків. За його словами він разом з дружиною і її братом сиділи у своєму кафе «Перлина» і випивали пиво. Вийшовши на вулицю він помітив, як з другого поверху сусідньої авто мийки скидають залишки профнастилу,а згодом почали жарити картоплю напроти його кафе. На що Валерій Дмитрович зробив зауваження і почав знімати все на відеокамеру, а працівники авто мийки начебто почали висловлюватися в його адресу нецензурною лайкою забрали і розбили телефон. По словам Валерія Дмитровича все це відбувалось в той момент, коли на місці вже були працівники поліції. Після цього інциденту Валерій Дмитрович повернувся у кафе і продовжив відпочивати з ріднею і в цей момент зайшли представники поліції і в примусовому порядку доставили його у наркодиспансер.

За словами Валерія Дмитровича, весь інцидент він відзняв на камеру, але нам відео він не надав.

Третя сторона медалі

За підтвердженими даними, стало відомо що Маняк Валерій неодноразово мав проблеми з законом: був звільнений з податкової поліції за хабар (стаття 368 ККУ),  також були у нього проблеми по статті 191 ч.2 (привласнення бюджетних коштів), а на разі Маняку Валерію пред’явлена підозра по статті 366 ККУ (підробка документів).

Зауважимо, що у директора комунального підприємства у власності є Містсубіши Аутлендер за 42000 доларів США, який він придбав у автосалоні. А також у 2015 році Валерій Дмитрович побудував власне кафе «Перлина».

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *