Відродження центру допомоги демобілізованим у Первомайську. [ВІДЕО]

Сьогодні, 9 грудня у приміщенні міськвиконкому відбулося засідання центру допомоги демобілізованим. Волонтери, демобілізовані й держслужбовці намагалися розібратися в проблемі недієздатності створеного рік назад центру.

На самому початку засідання волонтери, добровольці та демобілізовані помітили у залі присутність Олега Бортнікова, палкого прихильника ДНР і сепарськосьго сайту «антифашист», з якого нещодавно стягнув антиукраїнську статтю на та розмістив її на своєму сайті. Про це ми нещодавно писали у цій статті. Присутні у чемній формі попрохали ватника покинути приміщення, оскільки, цитата – «журнашлюхи нам не потрібні»

Волонтери нарікали на те, що міська рада «підім’яла» під себе організацію, нівелювала її роботу, ставила усілякі перешкоди ідейним волонтерам, чим видавила всіх патріотів з  організації. Центр допомоги демобілізованим у Первомайську перетворився на ще одну держструктуру, завдання якої подавати на Миколаїв звіти. Реальна робота по поставленим завданням не виконується.

Чиновники ж нарікали на те, що голова центру Костянтин Ходаковський не хоче з ними співпрацювати та постійно відсутній. На що Ходаковський відповів: «я за чотири місяці біганини не зміг нічого зробити саме через «палки в колеса» від місцевої влади, тож зневірився і пішов на війну».

Розбір польотів тривав більше години, але другу спробу все ж таки вирішили зробити  і прикласти максимум зусиль щоб відродити «центр допомоги демобілізованим» і налагодити його роботу, а не існування лише на папері.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *