Визнано винною у вчиненні злочину

“… вироком Первомайського міськрайонного суду начальника відділу комунальної власності і земельних відносин управління містобудування, архітектури, комунальної власності та земельних питань Первомайської міської ради визнано винною у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст. 369-2 КК України (зловживання впливом) та призначено покарання у вигляді штрафу в сумі 12750 грн.
22 грудня 2016 року вирок набрав законної сили, в зв’язку з чим вказана особа повинна бути звільнена відповідно до ст. 20 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування». Проте станом на 19.01.2017 вона не була звільнена.
За результатами розгляду подання прокурора розпорядженням міського голови від 25.01.2017 року №64-рк посадову особу звільнено з посади”.
Слід додати, що хабар був набагато більшим, а ніж сам штраф.
Подання прокурора надійшло через місяц, як вирок набрав законної сили і після того, як питання звільнення хабарниці було озвучено депутатами на січневій сесії міської ради. Цікаво, що керівництво міста надало інформацію депутатам, що підствав для звільнення хабарниці не має.
Таким чином, місцева влада міста Первомайськ Миколаївської області, в котре продемонструвала, що своїх не здає, що Закон, суди, поліція та прокуратура на теріторії міста, це міський голова, і що потуги голови Миколаївської ОДА щось змінити в Первомайську кумедні.
Стосовно прокуратури Миколаївської області, хотілося б дізнатись, кого покарано за несвоєчасне звільнення хабарниці та хто поверне місцевому бюджету збитки, отримані в результаті несвоєчасного звільнення чиновниці, згідно рішення суду? Хоча, яку відповідь можуть дати ті хто ні чого не бачить, ні чого не чує, ні чого не каже, коли це стосується влади.

Автор: Валерій Капралов

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *