Як пройшло 9 травня у Первомайську. Просимо СБУ взяти до уваги

9 травня у Первомайську почалося з наклеєних на під’їздах плакатів від «першого заступника» «міського голови» олександра кукурузи, який чи-то забув, що друга світова війна почалася у вересні 1939 року, чи-то будучи членом партії «наш край» (колишній «регіонал») просуває тут ідеологію кремля, який спотворює історію та запевняє що війна почалася тільки у 1941 році. Добре хоч без колорадських стрічок…
20160509_081559
Але були й ті самі злощасні стрічки. До представників НР «ДІЯ» зателефонували місцеві мешканці, які відпочивали у парку та повідомили, що біля супермаркету «Копійка», що у центрі знаходиться група молодиків у складі чотирьох осіб і в одного демонстративно-провокативно висить рашистська стрічка. Не гаючи ні хвилини, до них звернулися представники «ДІЯ» та зробили зауваження і попрохали зняти стрічку. В той же момент поспіли й представники правоохоронних органів, які пояснили, що такий атрибут у Первомайську та й по всій Україні є відмінним знаком сепаратистів та сприймається українцями як провокація. До речі Дмитро Чорний, хлопчина який натяг на себе русо-фашистську стрічку виявився добрим другом депутата первомайської міської ради Мамотенко Павла (партія «Нова Держава»). Шановне СБУ, візьміть до уваги.

Мамотенко Діма Чорний


І не встигли ми договорити з першою групою провокаторів, як на горизонті замайоріли два парубки, один з яких був одягнений у футболку із усіма ознаками руса-фашизму, комунізму та сепаратизму. Це були Юрій та Генадій. Ця парочка себе вела більш зухвало та нахабно ніж представники першої четвірки і, не зважаючи на зауваження та прохання поїхати додому і змінити футболку, щоб не провокувати ситуацію, в грубій формі відмовляли, мовляв «дєдиваєвалі», «ета майо мнєнія» і таке подібне. Недовго поговоривши хлопці почали тікати у натовп, за ними почалося переслідування. Після того, як провокаторів знову перестріли у натовпі, з ними почалася профілактична бесіда, яка, нажаль, не допомогла. На місце прибули представники правоохоронних органів, які доставили Генадія (власника сєпарської футболки) у відділок, де на останнього була написана заява від НР «ДІЯ». До речі, коли Генадію пропонували вдіти іншу футболку, той зухвало відмовлявся, а друг Генадія Юра приїхав із Донецьку. Донетчанин це не ворог, але нехай цей факт візьме до уваги СБУ.

Генадій та Юрко АВ 2119 ВХ

Гена відмовився одягнути жовту футболку Генадій Юра Донецкий Юра Донецкий 2 Футболка Генадія Генадійк


В цей раз все пройшло тихо та спокійно, але от такі маленькі неприємності, як Діма Чорний та його друг Мамотенко Павло, Юра та Генадій призводять до жахливих наслідків, як на Донбасі. Як то кажуть: «все велике починається з малого»

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *