Збирати кошти у школах первомайського району ЗАБОРОНЕНО!!!

Головою Первомайської райдержадміністрації 29.09.2017 року підписане розпорядження № 284-р «Про заборону збору коштів учасниками навчально-виховного процесу в загальноосвітніх навчальних закладах Первомайського району Миколаївської області», яким забороняється збирання коштів навчальних закладах Первомайського району з батьків, учнів та вихованців на харчування для учнів 1-4 класів та дітей пільгових категорій, на розвиток та утримання навчального закладу, подарунки навчально…му закладу та педагогічним працівникам.
Сьогодні перед Первомайською райдержадміністрацією стоїть завдання не тільки попередити незаконний збір коштів, але й відслідкувати всі процеси які відбуватимуться у законному полі.
Не секрет, що чимало батьків здають кошти з остраху, що до їх дітей будуть погано ставитися, саме тому, райдержадміністрація просить про всі випадки примусового збору коштів не тільки працівниками загальноосвітніх закладів, але й батьківськими комітетами повідомляти за телефоном (05161) 4-20-21.
Найближчим часом планується проведення наради з педагогічними працівниками навчальних закладів району щодо ознайомлення з даним розпорядженням та з порядком отримання благодійних внесків.
Керівництво Первомайської райдержадміністрації впевнене, що в навчальних закладах району буде дотримуватися чинне законодавство та надаватиметься прозора та відкрита інформація про отримання благодійних внесків та їх використання

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *