Чиновники, оборотні у погонах та криміналітет віджимають базу у Коблево

Всю Україну сполошила новина про рейдерське захоплення бази відпочинку в Коблево. На разі повідомляємо вам, що Національний рух ДІЯ ще з початку конфлікту мав там своїх спостерігачів, які, зібравши факти й зробивши певні висновки, доправили дані до центрального штабу. Після чого була дана команда групі уповноважених представників ДІЯ виїхати на місце і детально розібратися у тому, що відбувається й надати всебічну підтримку законним власникам бази відпочинку. Провівши деякий час на місці, зібравши массу інформації в тому числі від чиновників Миколаївської області, стало зрозуміло що відбувається наймерзотніше,- створене ригівською владою рейдерське захоплення бази відпочинку. Шляхом підроблення документів на власність, на землю і так далі…
Була отримана інформація, що рейдерством беспосередньо займається відомий у кримінальних колах “Боз”, мешканець Іллічівська, Одеської області. Який почав свою “трудову кар’єру” із торгівлі наркотиками. Але, вірогідно, попавши на гачок до правоохоронних органів (данні уточнюються), став виконувати їх вказівки по віджиманню нерухомих об’єктів (Вже не одна база відпочинку була віджата по подібній схемі).
Є достовірна інформація, що дану базу під себе намагаються підм’яти деякі Миколаївські чиновники із правоохоронних органів. Імена, прізвища та схеми будуть оприлюднені згодом, якщо не вдасться врегулювати ситуацію законним шляхом.
На разі група юристів залишається на місці та вивчає можливості відстоювання законних власників бази відпочинку, а також група силового захисту, яка готова дати відсіч рейдерам (в законному полі звісно), оскільки державі абсолютно наплювати на її громадян та їх майнові права. Адже саме ця влада написала такі закони, що дозволяють безперешкодно відбирати обертням у пагонах чуже майно і залишатися при цьому без кари.
Але так буде не завжди…
Чуєте, суки? – НЕ ЗАВЖДИ.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *