Миколаївські «свободівці» вимагають від мера Миколаєва звільнити Сергія Бондаренко

Від Миколаївського міського голови Олександра Сенкевича миколаївські «свободівці» вимагають прийняти «вольове, справедливе управлінське рішення» – звільнити начальника департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Сергія Бондаренко.

Відповідне звернення до мера було розміщено в Фейсбуці на сторінці голови Миколаївської обласної організації ВО «Свобода» Демида Губського.

Зокрема, основною причиною звільнення Сергія Бондаренко називають діяльність дочки чиновника Євгенії Бондаренко, яка в 2014 році проводила мітинги під російськими прапорами, а також є керівником центру російської культури «Рось».

«З огляду на те, що О. Бондаренко більше 15 років проводить в Миколаєві відверто проросійську, антиукраїнську і антипатріотичну діяльність, поширює серед жителів нашого рідного міста сепаратизм і, за нашими даними, закликає до підтримки терористичних угруповань самопроголошених« ДНР »і« ЛНР », її батьки, і в першу чергу Бондаренко Сергій Миколайович, не вживає заходів реагування на її поведінку і погляди, найімовірніше, дотримуючись аналогічних поглядів, повністю підтримує її дії », – йдеться в повідомленні .

«Свободівці» вимагають від мера прийняти відповідне кадрове рішення.

«Вам необхідно НЕГАЙНО прийняти одностайне рішення на користь України», – сказано в повідомленні.

293280

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *