В Миколаєві прокурор відмовився від солідного хабаря

Його ім’я буде занесено в Червону книгу: В Миколаєві прокурор відмовився від солідного хабаря

Організатор грального бізнесу пропонував правоохоронцю $30 тисяч за закриття кримінального провадження щодо незаконної діяльності залів, повернення гральних автоматів і “кришу” на майбутнє, а був затриманий прямо у приміщенні прокуратури.

Підозрюваного затримали на передачі хабаря.

У Миколаєві співробітник прокуратури відмовився від хабара в 30 тисяч доларів США від організатора грального бізнесу. Співробітники прокуратури і управління по захисту економіки ГУ НП в Миколаївській області затримали хабародавця прямо в будівлі слідчого відділу прокуратури області. Про це повідомили в прокуратурі Миколаївської області.

Так, за словами співрозмовників видання, затриманим виявився житель міста Одеса Віталій. Він пропонував кошти процесуальному керівнику по одному з кримінальних проваджень, відкритих за фактом функціонування мережі залів гральних автоматів, за повернення раніше вилучених ігрових автоматів і невтручання в роботу мережі в майбутньому.

– Одесит пропонував прокурору 30 тисяч доларів США. У свою чергу, співробітник прокуратури, після надходження такої пропозиції, звернувся до вищестоящого керівництва і в управління по захисту економіки Нацполіції. В результаті спецоперації, хабародавець був затриманий під час спроби передачі першого траншу хабара в 10 тисяч доларів США прямо в будівлі слідчого управління прокуратури Миколаївської області, – розповіли співрозмовники видання.

В даний момент відкрито ще одне кримінальне провадження за фактом дачі хабара посадовій особі. Хабародавець був затриманий в порядку ст.208 КПК України.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *