Бюджет Первомайська за семи замками

Формування бюджетів міст станом на сьогодні знаходиться в розпалі. Окрім фінансових установ, та розпорядників коштів, по країні до бюджетних процесів долучаються звичайні громадяни та громадські організації… А от Первомайськ, як і при радянській владі залишається містом закритого типу, тільки цього разу в плані оприлюднення документів які стосуються бюджету.
Якщо переглянути мережу, то одразу видно наскільки влада того чи іншого міста відкрита для своїх громадян. В Дніпрі наприклад без проблем можна подивитись рішення ради стосовно звітів про виконання бюджету за квартали. А в нас чомусь ці звіти затверджують на виконкомах І як затверджують?
http://akts.pervomaisk.mk.ua/showdoc/4450/
Прекрасний звіт… Влада у нас просто мегапереконлива і перевиконлива. В кожному пункті перевиконання…
Станом на 29.11 виконання по даним надходженням:
Податок на прибуток підприємств – виконано на 34%.
Податок на доходи фізичних осіб із суми пенсійних виплат або щомісячного довічного грошового утримання – 47%
Надходження від скидів у водні об’єкти – 3%
Земельний податок з юридичних осіб – 73%
Орендна плата з фізичних осіб – 82%
Земельний податок з фізичних осіб – 71%
Чому ці цифри не знайшли відображення в документі? Як нам працювати над бюджетом, коли реальна картина просто приховується від мешканців?
Все це разом – багатомільйонні суми. Зрозуміло, що десь були змінені ставки податку, десь інші проблеми, але чому про це замовчується і як в таких умовах можна аналізувати бюджет, робити якісь пропозиці та інше… Дякувати Ейдос: Центр політичних студій та аналітики Ми за рік хочаб приблизно бачимо реальний стан бюджету м. Первомайськ.
Нажаль, сьогодні у вільному доступі нема інформації про планові показники, про виконання, про видатки, про надходження… А чому? В мене висновок тільки один. Це комусь потрібно…

 

Автор Віталій Корой

Один коментар “Бюджет Первомайська за семи замками

  1. Звернення до депутатів Первомайської міської ради.
    Всіма силами добивайтеся оприлюднення міського бюджету за 2016 рік.Його виконання і особливо витрата коштів.Тут все повинно бути на виду громадскості.
    Зверніть особливу увагу на мед обслуговування в місті.Складайте депутатські групи і робіть перевірки в мед закладах і ви там побачите багато цікавого.Цим самим ви покажете громадскості всю суть і свій авторитет.Успіхів.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *