Геноцид міської влади над мешканцями Первомайська

Як повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій (ДСНС), з урахуванням різкого зниження температури навколишнього повітря в останній декаді вересня в багатьох областях України очікуються заморозки 0-5°. За прогнозами Укргідрометцентру, у Волинській, Рівненській, Хмельницькій, Тернопільській, Львівській, Закарпатській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Житомирській, Київській, Сумській, Чернігівській, Вінницькій, Черкаській, Полтавській областях на поверхні ґрунту і місцями в повітрі заморозки 0-5°.
За представленими в ГО «СПОЖИВАЧ» виконкомом Первомайської міської ради даними, на середину вересня (за три місяці дії, так званого, рішення міської ради «Про оптимізацію опалення» від 10.06.2016 року) з 971 «запланованого» до відключення абонента тільки 86 абонентів змогли знайти можливість з урахуванням фінансової допомоги з міського бюджету встановити індивідуальне опалення, плюс 23 абонентам тільки планується встановити електричне опалення. А як же бути з ще 865 абонентами, які не знайшли (і вже навряд чи знайдуть) фінансові можливості встановити собі автономне опалення і прикрити тим самим злочинну (як на наш погляд) бездіяльність місцевої влади у питанні збереження і розвитку централізованого опалення?
За результатами цього «мудрого і доленосного» рішення 18-ти депутатів на чолі з мером міста чого чекати тепер цим 865 абонентам? Обмерзання своїх квартир і вимерзання цілими сім’ями або вимирання від простудних захворювань?
У січні-лютому 2006 року 120-тисячний Алчевськ в Луганській області замерзав через безгосподарність місцевої влади та комунальних служб міста. У нас в Первомайську, як на наш погляд, така акція щодо вимерзання населення вже просто запланована! І за 3,5 тижні до початку опалювального сезону всі 8 з половиною сотень абонентів міста не в змозі будуть вирішити проблеми переходу на автономне опалення.
Цікаво, а в передвиборній програмі 2015 року мера міста Л. Дромашко було заплановане масове вимерзання городян або ж – лише “солодкі пряники та цукерки”? Хто понесе справедливе і суворе покарання за цей майбутній акт геноциду над населенням міста? Або таких покарених не буде?
Хотілося б побачити відповідну реакцію депутатів всіх рівнів на цей наш пост і задуматися про те, як же допомогти вижити своїм виборцям в цих умовах…
(Для ознайомлення з цифрами «вже незупиняємого масового переходу» споживачів міста на автономне опалення в якості доповнень представляємо відповідь за підписом міського голови Л. Дромашко на 4 сторінках. Основна цифрова інформація подана на сторінках 3 і 4).

1genotsid-dromashko

2

3

4

Джерело: Олександр Сухов

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *